Karma dla zwierząt: psa i kota - Biedronka.pl
Zmień lokalizację

Wybierz swoje miasto

Podaj swoją lokalizację, aby zobaczyć aktualną ofertę

zamknij

Twoja obecna lokalizacja:

Twoje poprzednie lokalizacje

zwierzęta

Karma dla psa i kota

Najlepsza karma dla Twojego pupila to unikatowa kompozycja niezbędnych składników odżywczych i witamin, które pozwolą mu cieszyć się zdrowiem i doskonałą kondycją. Odpowiednio zbilansowana dieta czworonogów musi stanowić również bogate źródło białka, najlepiej pochodzenia zwierzęcego. Dlatego nie może zabraknąć w niej mięsa wysokiej jakości, które dostarczy psu lub kotu sporej dawki energii. Dzięki wybornej karmie Twój czworonogóworonóg nabierze sił witalnych i ochoty do codziennych zabaw i spacerów.

Psy potrzebują witamin w każdym okresie życia do prawidłowego rozwoju. Należy jednak pamiętać, że organizm tych futrzaków nie potrafi ich magazynować i zwykle bardzo szybko je wydala. Dlatego powinno się koniecznie podawać je czworonogom wraz z pożywieniem. Wiesz, że białka należą do najistotniejszych składników w diecie psa? Biorą udział w wielu kluczowych procesach, które toczą się w organizmie zwierząt, m.in. wspomagają trawienie, wzmacniają odporność i pełnią funkcje budulcowe.

Również koty do dobrego samopoczucia potrzebują odpowiedniej diety, która zapewni im mnóstwo energii do codziennej aktywności. Jak powszechnie wiadomo, te czworonogi to wielkie łasuchy potrafiące docenić dobry posiłek. Ważne jest to, by był on nie tylko pyszny, ale i wartościowy – optymalna kompozycja białek i tłuszczów zapewni Twojemu mruczkowi doskonałą kondycję i lśniące futerko, którego będą mu mogły pozazdrościć koty z wystawy.

Gotowe posiłki to bezcenna wygoda dla właścicieli czworonogów. Jednak karmę dla psa czy kota należy wybierać w sposób mądry i przemyślany. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój pupil otrzymuje odpowiednią porcję nieodzownych składników odżywczych każdego dnia.

Pamiętaj, że tylko znakomita karma dla psa czy kota pomoże Twojemu pupilowi żyć aktywnie, zachować młodość i werwę przez długi czas.

Karma dla psa ACTIV PET

Suche i mokre karmy ActivPet to wysokiej jakości produkty, które nie tylko dodają energii Twojemu pupilowi, ale również zawierają witaminy A, E i D₃, które pomagają w utrzymaniu zdrowej skóry, kości i wzroku zwierzaka. Karma ActivPet spełnia wymagania najbardziej wyszukanych psich podniebień.

Zobacz produkty
activ pet

Karma dla psa PUFFI

Karmy dla psów z linii Puffi, to zdrowy posiłek dla psa na każdą kieszeń. Odpowiednio zbilansowane składniki: odżywcze białko, tłuszcz zwierzęcy, który jest dobrym źródłem energii, oraz naturalne włókno, korzystnie wpływają na trawienie pupila. A dodatkowa zawartość witamin, cynku i miedzi zapewni mu piękną sierść i zdrową skórę.

Zobacz produkty
puffi

Karma dla kota KITTY

Sucha oraz mokra karma Kitty to najlepsze posiłki dla dorosłych kotów. Stanowią źródło witamin oraz składników mineralnych i odżywczych. Dzięki odpowiedniej kompozycji białek i tłuszczu zapewnią Twojemu kotu mnóstwo energii i doskonałą kondycję. Karma Kitty to pyszny posiłek, który z pewnością posmakuje Twojemu mruczkowi!

Zobacz produkty
zwierzęta

Oferta może różnić się między poszczególnymi sklepami.