XBOX ONE "Project Cars" - Produkt - Biedronka.pl
Zmień lokalizację

Wybierz swoje miasto

Podaj swoją lokalizację, aby zobaczyć aktualną ofertę

zamknij

Twoja obecna lokalizacja:

Twoje poprzednie lokalizacje

XBOX ONE "Project Cars" Dodaj do listy zakupów Produkt aktualnie niedostępny w ofercie

XBOX ONE "Project Cars"

Sfinansowany przez oddaną społeczność, która włączyła się w proces produkcji by stworzyć najlepszą produkcję wyścigową, "Project Cars" pozwoli graczom na stworzenie profilu własnego kierowcy, a także umożliwia wybór z dużej gamy sportów motorowych oraz wzięcie udziału w zmaganiach, które przetestują umiejętności kierowcy zarówno offline, jak i w sieci. Wraz z największą ilością tras wśród ostatnio wydawanych gier wyścigowych, rewolucyjnym systemem pogody i pory dnia, światowej klasy grafiką, pełną funkcjonalnością modułu tuningu i pit stopu oraz wsparciem dla Oculus Rift i Project Morpheus, "Project Cars" zostawi konkurencję daleko w tyle.
Szeroki wybór samochodów - wybieraj z bogatej gamy pojazdów, zaczynając od zwykłych samochodów osobowych, przez prototypy Le Mans i bolidy, na gokartach kończąc.
Tryb kariery – stwórz swojego kierowcę, wybierz klasę i podpisz pierwszy kontrakt. Odnoś sukcesy, przyjmuj oferty i specjalne zaproszenia od innych drużyn. Ucz się i rozwijaj, by w końcu stać się prawdziwą legendą.
Tryb sieciowy – zakładaj prywatne lub publiczne sesje, na które składać się będą jazdy próbne, kwalifikacje i wyścigi, bądź przeglądaj i dołączaj do już istniejących gier z całego świata.
Prawdziwa różnorodność – ścigaj się na 60 różnych torach i podziwiaj zmieniające się pory dnia i warunki pogodowe.
Sieć kierowców – stań się częścią ogromnej społeczności. Konkuruj, rzucaj wyzwania, chwal się swoimi wynikami, bierz udział w specjalnych wydarzeniach, by wygrywać nagrody!
Wirtualna rzeczywistość – "Project Cars" będzie współpracować z telewizorami 4K, Oculus Rift oraz Project Morpheus, a także nVidia Shield i nowoczesnymi kierownicami.