Pakiet: "Inner Chains/Husk/Krai Mira" - Produkt - Biedronka.pl
Zmień lokalizację

Wybierz swoje miasto

Podaj swoją lokalizację, aby zobaczyć aktualną ofertę

zamknij

Twoja obecna lokalizacja:

Twoje poprzednie lokalizacje

Pakiet: "Inner Chains/Husk/Krai Mira" Dodaj do listy zakupów Produkt aktualnie niedostępny w ofercie

Pakiet: "Inner Chains/Husk/Krai Mira"

"Inner Chains"- strzelanina FPS z elementami horroru w surrealistycznym, mrocznym i zabójczym biomechanicznym świecie jakiego dotychczas nie było. Nie jest zadaniem łatwym ustanawianie zasad świata Inner Chains. Ludzkość to zaledwie mała część tego wrogiego uniwersum. Chcesz przetrwać? Poznaj sekrety tego świata.
"Husk"- to rasowy survival-horror z perspektywy pierwszoosobowej, inspirowany tytułami takimi jak "Silent Hill", czy "Alan Wake". W grze nie zabraknie walki, rozwiązywania zagadek i poznawania mrocznej i intrygującej opowieści. Za powstanie gry odpowiadają studia IMGN.PRO (producent i wydawca gry "Kholat") oraz Undeadscout, dla którego jest to debiut. Za oprawę dźwiękową gry odpowiada Arkadiusz Reikowski. Autorem utworu promującego grę pt. "Road With No Return” jest Peter Klett - były gitarzysta i współzałożyciel kultowej amerykańskiej formacji Candlebox.
"Krai Mira" - to postapokaliptyczna gra RPG, której akcja toczy się na radioaktywnych pustkowiach, bagnach, w opuszczonych osadach, jaskiniach i lasach wyspy, od której pochodzi tytuł gry. Zdobądź uzbrojenie pasujące do twojego stylu, znajdź towarzyszy broni, odkryj sekrety wyspy i odszukaj prawdę, aby ukarać tych, którzy spustoszyli twoją ojczyznę.